fbpx

2020 Yılından bu yana E-Ticaret platformunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İnstagram Facebook ve Web sitemizden yaptıgımızdan satışlarla tüm kullanıcıyı memnun etmekteyiz. Şal, eşarp, ferace ve Aksesuar ürünlerle tesettürlü kadınlar için öncülük etmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği sayfa olma hedefindeyiz. Mağazamızda günlük hayatta kullanabileceğiniz eşarpların farklı modellerine ulaşmanız mümkün. Desenli ya da desensiz olarak kaliteli kumaş türlerinden üretilen şallarımız da mevcuttur. Ferace modellerimizin tasarımı bize ait olup kaliteli kumaştan üretilmiştir.

Sizlere verdigimiz hizmetten dolayı mutluluklar duyar ve tüm alışverişlerinizde yardımcı olmaktan gurur duyarız.

Misyonumuz

Daima müşterilerimizi memnun etmek hedefiyle çıktığımız bu yolda tesettürlü kadınlar için en kaliteli eşarp, şal ve ferace ürülerini sizlere sunuyoruz. Bunu yaparken tüm müşterilerimizin memnun kalmasını hedefliyoruz. Her zaman uygun fiyatlar belirleyerek şal, eşarp ve aksesuar modelleri sunuyoruz. Ödeme işlemlerinde kolaylık sağlamaya dikkat ediyoruz. Online ödeme yaparak istediğiniz ürünleri birkaç gün içerisinde sizlere ulaştırmaktayız.

Şikayet, istek ve önerilerinize her zaman açığız. Bir sorun yaşamanız halinde aldığınız ürünleri sorunsuz bir şekilde iade edebilirsiniz. Hizmet verdiğimiz süre boyunca hiçbir müşterimizi mağduriyet yaşatmadık ve elde ettiğimiz bu başarıyı kalıcı kılmak için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Siz de memnun kalmadığınız konular olması halinde daima bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekip olarak her zaman yanınızda olduğumuzu garanti ederiz. Yaptığınız alışverişlerde hiçbir zaman mağduriyet yaşamamanız adına sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

Vizyonumuz

Hedefimiz, daima kaliteye önem vererek size en iyi tesettür ürünlerini sunmak ve müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlamaktır. Sürekli gelişen ve değişen moda dünyasını takip ederek, en iyi tesettür ürünleri kullanmanıza olanak tanıyoruz.

Close Sepetim
Close Favorilerim
Son Baktıklarım Close
Close

Close
Kategoriler
Kategoriler